Porady prawne on-line

Kancelaria Adwokacka świadczy także obsługę prawną on-line przez 7 dni w tygodniu.

W szczególności mogą Państwo uzyskać poradę prawną, opinię prawną, projekt umowy lub pisma procesowego np. pozwu, odpowiedzi na pozew, zażalenia, apelacji – bez konieczności osobistego spotkania się z adwokatem.


Aby uzyskać usługę prawną on-line należy:

  • przesłać do Kancelarii wiadomość e-mail zawierającą pytanie wraz z opisem swojego problemu prawnego na adres: adwokat@suminska.pl,  lub skorzystać z formularza poniżej,
  • odebrać e-maila zwrotnego potwierdzającego przyjęcie pytania przez Kancelarię wraz z zaproponowaną ceną za zleconą usługę bądź odmowę udzielenia pomocy prawnej w drodze usługi porady on-line. Odpowiedź zostanie przesłana w ciągu 24 godzin od otrzymania zapytania.
  • dokonać wpłaty na konto MBank 70 1140 2004 0000 3802 7406 7652
  • oczekiwać na odpowiedź na przedstawione zapytanie, która zostanie przesłana po zaksięgowaniu wpłaty -maksymalnie do 48 godzin,
  • uiszczona opłata za usługę on-line podlegać będzie zaliczeniu na poczet wynagrodzenia, jeżeli Klient zdecydowałby się zlecić Kancelarii prowadzenie sprawy. Przed udzieleniem porady Kancelaria zastrzega sobie prawo zadania dodatkowych pytań i przedłożenia dokumentów koniecznych do udzielenia porady.
  • W wypadku Klientów zamawiających porady on-line w związku z prowadzeniem działalności gospodarczej, w terminie 5 dni od momentu udzielenia porady zostanie przesłana faktura VAT. Dla Klientów indywidualnych faktura VAT zostanie wystawiona na wyraźne życzenie Klienta.

Formularz kontaktowy:

Twoje imię (wymagane)
Twój e-mail (wymagane)
Nr telefonu
Temat
Wiadomość
Dodaj plik nr 1:
Dodaj plik nr 2:
Dodaj plik nr 3:
Dodaj plik nr 4:
Dodaj plik nr 5:
Akceptuję postanowienia Polityki Prywatności.